הובלות מהיום היום

הובלת פסנתר

קספר שירותי הובלה

הובלת פסנתר

למציאת הובלה הזן פרטים ואנו נמצא לך הובלה המתאימה עבורך

אולי במחשבה ראשונה נדמה לכם כי הובלת פסנתר זה לא דבר מורכב כל כך, אך למען האמת מדובר בפריט שהכי מסובך להעביר ממקום למקום. ברוב המקרים גם תזדקקו למנוף על מנת להרים את הפסנתר ולהוביל אותו ישירות אל נקודת היעד הרצויה. ראשית כאשר מובילים פסנתר חברת ההובלות נדרשת לבצע מדידות מיוחדות שמטרתן לוודא כי ניתן להעביר את הפסנתר דרך המרפסת או דרך אחד החלונות בדירה. בנוסף החברה גם צריכה בעזרת מובילים מנוסים לעטוף את המקרר בעטיפה מיוחדת על מנת למנוע מצב כי הוא יינזק או ייהרס כתוצאה מחוסר ניסיון או חוסר מקצועיות.

הגעתם למסקנה כי אתם רוצים לקבל שירות של הובלת פסנתר? אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר. כיום העלות של פסנתר היא עלות יקרה, ואסור לכם לחסוך כסף על הובלה שתעלה לכם כמה מאות שקלים אך תבטיח כי הפסנתר יגיע אל המקום הרצויה בבטחה. אם אתם צריכים הובלת פסנתר, אנו בחברת קספר הובלות נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר לצד מקצועיות שלא ניתנת לפשרות. אנו מבינים את החשיבות של הובלת פסנתר בצורה נכונה ומקצועית ואנו מגיעים עם רזומה עשיר של שנים רבות בתחום וביצוע הובלות מורכבות של פסנתרים ופריטים אחרים גדולים לא פחות. כך שאנו הכתובת האידיאלית עבורכם בכל הקשור אל הובלת פסנתר.

איך מתבצעת הובלת פסנתר?

כמו שכבר אמרנו אנו בחברת קספר הובלות נעשה את מירב המאמצים על מנת להוביל את הפסנתר שלכם ישירות אל נקודת היעד באופן בטוח ועם אפס תקלות. ראשית אנו נגיע אליכם על מנת לעטוף את הפסנתר, כאשר המטרה היא כמובן למנוע מצב שהפסנתר יקבל מכה או ייהרס כתוצאה מחבטה לא רצויה. שלב העטיפה הוא שלב חשוב, ולכן אנו נעטוף את הפסנתר מכל כיוון אפשרי.

אנו נספק לכם כמות נדרשת של מובילים על מנת שההובלה כולה תתבצע בצורה בטוחה. ברוב המקרים נדרשים 2 מובילים על מנת להוביל פסנתר, אך ישנם מקרים שבהם נזדקק לספק יותר מובילים. במידה וניתן להוביל את הפסנתר על הקרקע ההובלה תתבצע בעזרת משטח על גלגלים בהתאם לגודל של הפסנתר. במידה ואין אפשרות, אנו נספק מנוף אשר יסייע להוציא את הפסנתר ישירות מהחלון או מהמרפסת. שם הפסנתר יועמס על משאית וניקח אותו ישירות אל נקודת היעד הרצויה שאליה הוא היה אמור להגיע מלכתחילה.

מהי העלות של הובלת פסנתר?

העלות של הובלת פסנתר בדיוק כמו שאר העלויות של ההובלות היא יחסית דינמית, כאשר ישנם מספר רב של אלמנטים אשר יכולים לייקר או להוזיל את עלות ההובלה. מהסיבה הזאת קשה לתת עלות אחידה של הובלת פסנתר, לעיתים אפילו הגודל של הפסנתר יכול להכריע ולשנות את המחיר לכאן או לכאן. לכן רק לאחר פגישה עם אנשי המקצוע שלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר מסודרת שכוללת בתוכה את כל העלויות הנדרשות על הובלה של פסנתר.

ברוב המקרים הובלת פסנתר מתחילה מ-300 ₪ אך במקרים מסוימים יכולה גם לחצות את הרף של 700 ₪. לכן אנו ממליצים לכם להגיע עם כל הפרטים הדרושים על מנת שאנשי המקצוע המנוסים שלנו יוכלו לספק לכם חוות דעת מקצועית וכמובן להסביר לכם מהם הדברים שצריך לקחת בחשבון שיכולים להוזיל או לייקר את העלות. המרחק בין נקודת המוצא לנקודת היעד וגם הימצאות או היעדר מעלית בבניין כל אחד מהנושאים הללו יכול להשפיע על המחיר לטובה או לרעה וצריך לקחת אותם בחשבון.

עסק מאומת

כתובת

הנרייאטה סאלד 3, חולון

טלפון

05649935890

אימייל

[email protected]

למציאת הובלה הזן פרטים ואנו נמצא לך הובלה המתאימה עבורך