הובלות מהיום היום

פינוי תכולת דירה

קספר שירותי הובלה

פינוי תכולת דירה

למציאת הובלה הזן פרטים ואנו נמצא לך הובלה המתאימה עבורך

ברוכים הבאים לקספר הובלות קטנות ובינוניות – מהיום כבר לא צריכים לעצור את שיגרת החיים ולהתחיל להשתעבד בפינוי תכולת הדירה. בקספר הובלות ישנו  צוות פינוי דירות ייעודי אשר מגיע בתיאום מראש אל בית הלקוח, בזמן וביום שנוח לכם וזאת על מנת להקל עליכם ולהעניק שירות מלא, שיחסוך לכם כאב ראש מיותר, סחבת ולא מעט רגעי לחץ.

פינוי דירות מקצועי :

בטח בזמן הזה אתם מסתכלים על הדירה ולא יודעים מהיכן להתחיל. מה לקחת לאיפה ומה יכנס לפח בבניין? והאם בכלל אפשרי להשאיר תכולה כזאת על מדרכה?

דירות המיועדות לפינוי מלאות לרוב באינספור פריטים, בין אם זה פריטים גדולים : מוצרי חשמל, ריהוט, מיטות, ארונות ועוד. ובנוסף במאות פריטים קטנים: תמונות, כריות, שמיכות, שקיות, ארגזים.

ועוד מלא דברים הנקראים לרוב 'שמטה'.

פינוי דירות מיקצועי קודם כל מתחיל בצוות רלוונטי לביצוע העבודה, שיודע לפנות את הנכס והחזירו למצבו הראשוני. 4 קירות ותיקרה, נקי מכל תכולה תוך שמירה על קירות, חלונות ודלתות הנכס כך שלא יפגעו בעת פירוק, הוצאה והעברת הפריטים מהבית החוצה.

את התכולה של פינוי הדירה יש לקחת לרוב אל אתרי פסולת מורשים ( מטמנה) כיוון שלא ניתן להוציא תכולה של דירה שלמה אל הפח בבניין או אל הרחוב במדרכה. דבר אשר יגרור קנס מהערייה באופן מיידי.

באילו מצבים יש צורך בפינוי דירות מקצועי ?

פינוי דירה נטושה: בכל מקרה שיש לכם צורך בפינוי דירה נטושה, אנו נדאג לשלוח אליכם צוות פינוי דירות מקצועי, אמין והגון, אשר יבצעו עבודה יסודית.

פינוי של דירות נטושות מכיל לרוב לא רק את תכולת הדירה אותה יש לפנות, אלא, כמויות גדולות של אבק, צואת יונים וכל מיני פולשים אשר התארחו בנכס בחלוף הזמן.

צוות מקצועי של קספר הובלות אינו נרתע מכל ביצוע של פינוי תכולת דירה ויגיע לבצע את ההעבודה כנדרש ולשביעות רצון כולם.

פינוי תכולת משרד- פינוי משרדים : בין אם נכנסתם למשרד חדש ויש צורך לפנות את הריהוט של הדייר הקודם, ובין אם החלטתם לפנות את העסק שלכם מסיבה משמחת יותר או פחות , אנחנו כאן לשירותכם.

פינוי תכולת משרד, נעשה לרוב בהתראה קצרה שכן כל הצדדים מעוניינים ל"פנות את השטח" לטובת ארגונו מחדש. לקספר הובלו צוות המתמחה בפינוי תכולת משרד, במהירות ובמקצועיות הנדרשת.

פינוי תכולת דירה בירושה- פינוי ירושות : כאשר מדובר בפנוי של תכולת דירה 'רגילה' הדבר נעשה ללא כל סנטימנטים ואו עניין אישי לרוב. פינוי עיזבון של מנוח הינו דבר אישי ורגיש מאוד אשר לא נח או נעים למי מבני המשפחה לעסוק בזה. בפינוי ירושות מעבר לפן המקצועי הדרוש, האנושיות, הסבלנות והסובלנות לדברים ולבקשת היורשים, הינה תנאי הכרחי לנו כנותני שירות. 

בפינוי דירות מהסוג הנ"ל אנו רואים את העבודה האמיתית שלנו כשליחות, ונשמח לבצע אותה עבורכם בכל היקף ובכל מקום ואיזור בארץ. ובמחיר סימלי בלבד.

פינוי תכולת דירה לתרומה:  בקספר הובלות לא זורקים – פשוט מעבירים ותורמים.

קספר הובלות חרטה על דיגלה את נושא התרומה לקהילה, המתבצע לרוב ע"י עזרה וסיוע בהעברות תכולות דירה, של שלל פריטים  : ריהוט, מוצרי חשמל, ביגוד ועוד ציוד המוענק למשפחות נזקקות וקשות יום. מעבר לסיוע שלנו בהובלה, סבלות פירוק והרכבה. אנו רואים בזה שליחות של ממש מחד ומאידך סיפוק אדיר כאשר אנחנו פוגשים את האנשים מהעבר השני, בסוף התהליך, כאשר הם מקבלים את אותו פריט. 

פינוי תכולת דירה לתרומה נעשית במחיר סימלי ובהערכה רבה של הלקוחות התורמים.

 

מחירון פינוי תכולות

הנקודה הכי חשובה להבהרה בכל נושא פינוי התכולות היא, שכאשר אתם בוחרים בקספר הובלות לפינוי תכולת הדירה, אינכם צריכים עוד להתעסק בנושא זה. דבר שחוסך לכם הרבה אנרגיה, כאבי גב מיותרים ופציעות כאלה ואחרות שיכולות להיגרם בדרך. מחירי פינוי תכולות הינו נושא רחב ולכן מומלץ לא לרבל מחיר בטלפון אלא להתעקש לתאם עם אותה חברה פינוי תכולת דירה בנכס עצמו להערכת שווי מדוייק.

מחירון כללי לפינויים :

פינוי תכולת דירה קטנה\גדולה – החל מ- 400 ₪ 

פינוי פריט בודד- החל מ- 150 ₪  

פינוי מחסן – החל מ- 450 ₪  

פינוי מקלט – החל מ- 350 ₪ 

פינוי דירה עם מנוף – החל מ- 300 ₪ ( לשעת מנוף)

פינוי מוצרי חשמל לאתר פסולת – החל מ- 250 ₪

 

 

  • כאמור לפני כל פינוי דירה אנחנו נגיע עד אליכם להעריך במדויק את עלות הפינוי וללא הפתעות מיותרות ואי נעימויות.

 

 

פינוי דירה בתל אביב : בתל אביב ישנם למעלה מחצי מליון תושבים לכן העיר עמוסה בכל חודשי השנה בפינוי נכסים מתכולות. פינויים אלה נעשים לרוב בעת מעברי דירה כאשר דייר כזה או אחר משאיר 'נדוניה' לדייר שאחריו ללא צורך אמיתי לרוב.

קספר הובלות מגיעים להעמיס את כל תכולה הדירה שתבחרו ובמחיר הוגן. שירות מהיום להיום.

פינוי דירה בחולון : לפני כל פינוי תכולת דירה בחולון אנחנו נגיע לביקור להערכת העלות המדוייקת של פינוי הנכס. לרבות פינוי מחסנים בחולון, פינוי משרדים בחולון ועוד. והכל במחיר הוגן ושירות אדיב ומקצועי.

פינוי דירה במרכז: פינוי תכולת דירה במרכז נעשה ברוב המקרים מהיום להיום. ובטווחי זמן שירות קצר. אנו נגיע אליכם להערכת עלות העבודה, וביצועה עוד באותו היום. 

למה כדאי לכם לבחור בקספר הובלות?

אנחנו פשוט אוהבים את מה שאנחנו עושים, אוהבים לתת שירות. אוהבים את האתגרים שבעבודה.

על אף שישנם ימים ארוכים ומשימות סזיפיות ( ולא מעט ברוך השם) אנחנו משתדלים תמיד לעשות את המקסימום ולשביעות רצונם של הלקוחות. שחוזרים אלינו וממליצים עלינו שוב ושוב.

לעבודות פינוי דירה מומלץ לקחת מקצוענים ולא ליפול לפיתוי של פינוי תכולת דירה בחינם.

אתם יודעים היכן ישנה גבינה בחינם?  רק במלכודת של העכבר ☺

 

מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק ולעקוב. המלצות בשפע.

נשמח לתת שירות, לתיאום הצעת מחיר חייגו עוד היום 050-6694047

 

עסק מאומת

כתובת

הנרייאטה סאלד 3, חולון

טלפון

05649935890

אימייל

[email protected]

למציאת הובלה הזן פרטים ואנו נמצא לך הובלה המתאימה עבורך