לא מעט אנשים נוטים להקל ראש בשלב של האריזה ולדחות אותו ממש בסמוך להובלה עצמה, אך למען האמת שלב האריזה הוא השלב החשוב ביותר במעבר דירה. כאשר תארזו את החפצים שלכם בצורה נכונה, תוכלו לדעת באופן חד משמעי כי ההובלה כולה הולכת להיות הרבה יותר פשוטה גם עבורכם וגם עבור אנשי המקצוע שמובילים את הקרטונים לדירה החדשה שלכם. אריזה מקצועית תסייע לכם לפרוק את החפצים בדירה החדשה, ותסייע לכם לשמור על כל החפצים שלמים בתוך הקרטונים. אריזה שלא תתבצע במיומנות הנדרשת תגדיל את הסיכוי לכך שהחפצים עלולים להיהרס בשלב ההובלה, ויהיה לכם הרבה יותר קשה לפרוק את הציוד בדירה החדשה שלכם. חברת קספר הובלות שמה לה למטרה להקל על הלקוחות שלה את מעבר הדירה בצורה הטובה והאולטימטיבית ביותר. מהסיבה הזאת כל לקוח שלנו יכול לקבל שירותי אריזה אשר מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מגיעים עם רזומה עשיר ויודעים בדיוק כיצד לארוז כל חפץ וכל פרט אפילו הקטן ביותר. בעזרת שירותי אריזה שלנו אתם יכולים להוריד מכם את הלחץ ולהפוך את ההובלה כולה לדבר הרבה יותר פשוט ונוח עבורכם. כי מי קבע שמעבר דירה חייב להיות מתיש עבורכם? תנו לנו להקל עליכם, כי לשם כך אנו מספקים לכם גם שירותי אריזה.

מהם היתרונות של שירותי אריזה על ידי חברה מנוסה?

היתרון הבולט ביותר של שירותי אריזה על ידי חברה מנוסה היא האפשרות שלכם להתעסק בדברים החשובים באמת, ולתת לאנשי מקצוע מנוסים לבצע את העבודה השחורה עבורכם. שלב האריזה הוא השלב הארוך והמתיש ביותר לפני מעבר דירה, ולכן אם תורידו אותו מעצמכם אתם בהחלט תוכלו להפוך את מעבר הדירה כולה להרבה יותר פשוט עבורכם. שירותי אריזה על ידי חברה מנוסה יגרמו לכם להיות עם ראש שקט ובידיעה מלאה כי כל החפצים של ארוזים בצורה הטובה ביותר – ואין שום סיכוי בעולם שהם ייהרסו או יינזקו בשלב ההובלה עצמה. חברת הובלות המגיעה עם אנשי מקצוע מנוסים יודעים בדיוק כיצד לארוז וכיצד לשמור על כל החפצים שלכם. כאשר אתם מקבלים שירותי אריזה יהיה לכם הרבה יותר קל לפרוק את הציוד בדירה החדשה. כאשר חברת הובלות אורזת את הציוד עבורכם היא יודעת לעשות זאת כך שבכל קרטון נמצאים חפצים הקשורים לאזור מסוים בדירה, וגם כאשר המובילים יפרקו את הציוד הם יפרקו אותו בדיוק במקום שבו הוא צריך להיות.

רוצים לקבל שירותי אריזה במחיר הטוב ביותר?

כיום לא מעט חברות הובלה יעשו את מירב המאמצים על מנת לגרום לכם לקחת שירותי אריזה דרכם. השאיפה שלכם כמובן היא לקבל את המחיר הטוב ביותר, אך באותה מידה לא להתפשר על האיכות של חברת ההובלות שתבצע את האריזה עבורכם. אז איך תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר אתם שואלים? פשוט תעשו לעצמכם חבילה שלמה שכוללת בתוכה את אריזת הדירה ואת הובלת הדירה אל היעד החדש. כאשר אתם מקבלים שירותי אריזה ביחד עם שירותי הובלה, באופן טבעי המחיר יהיה הרבה יותר זול ונוח עבורכם. אם תיקחו שירותי אריזה בנפרד ושירותי הובלה בנפרד המחיר יהיה בכלל לא משתלם עבורכם. מהסיבה הזאת תפנו אל חברות הובלה מנוסות ומיומנות המספקות גם שירותי הובלה וגם שירותי אריזה תחת קורת גג אחת, כך תוכלו לדעת שתוכלו לקבל את העלויות הטובות ביותר. כמובן שיש לכם גם את האפשרות להשוואת את המחירים על מנת לוודא כי המחיר אכן משתלם עבורכם.

חבילת 2 חדרים

(חבילת 20 קרטונים)

? כולל מע״מ
5 קרטונים חדשים מידות 60-35-35 ס"מ.
5 קרטונים חדשים מידות 55-35-30 ס"מ.
10 יחידות קרטון דו גלי מחוזק 55-35-30 ס"מ.
2 גלילי סרט דבק 60 מטר כל גליל.
משלוח בתוספת 70

חבילת 3 חדרים

(חבילת 40 קרטונים)

? כולל מע״מ
10 קרטונים חדשים מידות 60-35-35 ס"מ.
10 קרטונים חדשים מידות 55-35-30 ס"מ.
20 יחידות קרטון דו גלי מחוזק 55-35-30 ס"מ.
4 גלילי סרט דבק 60 מטר כל גליל.
משלוח בתוספת 70

חבילת 4 חדרים

(חבילת 60 קרטונים)

? כולל מע״מ
20 קרטונים חדשים מידות 60-35-35 ס"מ.
15 קרטונים חדשים מידות 55-35-30 ס"מ.
25 יחידות קרטון דו גלי מחוזק 55-35-30 ס"מ.
8 גלילי סרט דבק 60 מטר כל גליל.
משלוח בתוספת 70

חבילת 5 חדרים

(חבילת 80 קרטונים)

425 כולל מע״מ
30 קרטונים חדשים מידות 60-35-35 ס"מ.
15 קרטונים חדשים מידות 55-35-30 ס"מ.
35 יחידות קרטון דו גלי מחוזק 55-35-30 ס"מ.
8 גלילי סרט דבק 60 מטר כל גליל.
משלוח בתוספת 70