הובלות מהיום היום

שירותי מנוף

קספר שירותי הובלה

שירותי מנוף

למציאת הובלה הזן פרטים ואנו נמצא לך הובלה המתאימה עבורך

לא מעט אנשים נוטים להקל ראש בשלב של האריזה ולדחות אותו ממש בסמוך להובלה עצמה, אך למען האמת שלב האריזה הוא השלב החשוב ביותר במעבר דירה. כאשר תארזו את החפצים שלכם בצורה נכונה, תוכלו לדעת באופן חד משמעי כי ההובלה כולה הולכת להיות הרבה יותר פשוטה גם עבורכם וגם עבור אנשי המקצוע שמובילים את הקרטונים לדירה החדשה שלכם. אריזה מקצועית תסייע לכם לפרוק את החפצים בדירה החדשה, ותסייע לכם לשמור על כל החפצים שלמים בתוך הקרטונים. אריזה שלא תתבצע במיומנות הנדרשת תגדיל את הסיכוי לכך שהחפצים עלולים להיהרס בשלב ההובלה, ויהיה לכם הרבה יותר קשה לפרוק את הציוד בדירה החדשה שלכם.

חברת קספר הובלות שמה לה למטרה להקל על הלקוחות שלה את מעבר הדירה בצורה הטובה והאולטימטיבית ביותר. מהסיבה הזאת כל לקוח שלנו יכול לקבל https://www.moving-israel.co.il/doc/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%96%D7%94

מתי תצטרכו לבקש שירותי מנוף?

ראשית אתם צריכים להבין בעצם מתי תזדקקו לפנות אל חברת הובלות על מנת לקבל שירותי מנוף, הרי לא בכל הובלת דירה תצטרכו לקבל גם את השירות הזה. שירותי מנוף יהפכו להיות שכיחים במיוחד כאשר במעבר הדירה עצמו יש צורך להעביר חפצים כבדים מאוד כמו מקררים, פסנתרים, כספות כבדות או אפילו סתם רהיטים כבדים אשר בלתי אפשרי להרים אותם באמצעות הידיים.

בנוסף ישנם מקרים שבהם בלתי אפשרי להוציא רהיטים מסוימים מדלת הכניסה, ועל מנת שיהיה ניתן להוביל אותם אל הדירה החדשה צריך להוציא אותם מבעד לחלון. רק בעזרת מנוף יהיה ניתן להוציא את הרהיטים הללו מבעד לחלון ולהעמיס אותם אל המשאית אל מנת שיהיה ניתן להוביל אותם לדירה.

במקרים מסוימים חברת ההובלות ביחד עם הלקוח מציעה לבצע מערום של חפצים ולהשתמש במנוף על מנת להוריד אותם במהירות אל הקומה התחתונה ולהעמיס אותם למשאית. כך יהיה ניתן לחסוך זמן יקר ולתעל את הזמן הזה לטובת דברים אחרים חשובים לא פחות בעת מעבר דירה.

מהי העלות של שירותי מנוף?

אחד מהדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת כאשר אתם משכירים שירותי מנוף, זה כמובן מהי העלות של כל השירות הזה – וכיצד הוא בא לידיי ביטוי. העלות של שירותי מנוף מתבצעת לפי שעה, כך שחשוב מאוד שתסבירו למובילים לבצע את ההובלה כולה במהירות האפשרית ולא להתמהמה יותר מידיי, כל התמהמהות שכזאת תבוא לידיי ביטוי בכסף שתצטרכו לשלם על השכרת המנוף.

העלות של השכרת שירותי מנוף נעה בין 300 ש"ח ועד 400 ש"ח לשעה בלבד, כאשר את -התוספות על העבודה עצמה סוגרים מראש מול הלקוח כך שהוא לא יהיה מופתע מהתשלום הסופי. השאיפה שלכם היא שכל הפרוצדורה הזאת תתבצע בשקיפות מלאה מולכם על מנת שלא תמצאו את עצמכם משלמים סכומי כסף גבוהים ללא כל היגיון וללא כל סיבה.

אך חשוב מאוד שלא תתפשרו על האיכות של חברת ההובלות שתבצע את ההובלה עם המנוף, מדובר בהובלה הרבה יותר מסוכנת שחייבת להתבצע במיומנות הדרושה בכדי שתוכלו לקבל את התוצאה הרצויה.

עסק מאומת

כתובת

הנרייאטה סאלד 3, חולון

טלפון

05649935890

אימייל

[email protected]

למציאת הובלה הזן פרטים ואנו נמצא לך הובלה המתאימה עבורך